AK PARTİ MAHALLE BULUŞMALARIYLA BAŞKAN ÇAĞIRICI’YI HALKLA BULUŞTURUYOR

Adalet ve kalkınma Partisi Bağcılar İlçe başkanlığı 31 mart seçim çalışmaları kapsamında “Mahalle Buluşmaları” düzenliyor.

10:49:46 | 2019-02-12

 

 

 

AK Parti Bağcılar ilçe Başkanlığının düzenlediği Mahalle Buluşmalarında vatandaşa söz sizde denilerek mikrofon veriliyor. Halk meclislerine benzeyen programda “Belediye Başkanı olsaydım” diyerek mahallenin sorunları ve yapılması istenen projeler halk tarafından dile getiriliyor.

AK Parti’nin mahalle Buluşmalarını Güneşli Haber Gazetesi sizler için yakından takip etti. Hürriyet, Bağlar ve 15 Temmuz Mahallelerinde yapılan Mahalle buluşmalarını sizler için Güneşli Haber Gazetesi takip etti. Açılış ve kapanış konuşmalarını AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk yaptı.

 

İlk olarak Hürriyet Mahallesinde gerçekleşen “mahalle buluşması” vatandaş “belediye başkanı olsaydım” diyerek sorunların yanı sıra isteklerini de dile getirdi. Kimisi bacanağından dert yanarken kimisi de Güneşli’nin ilçe olmasını dile getirirken temizlik konusunda ve yapılan hizmetler noktasında Bağcılar belediyesine teşekkür eden vatandaşlar ile Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı arasında güzel diyaloglar yaşandı. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı Hürriyet Mahallesine Kültür merkezinin ve yüzme havuzu yapılacağının müjdesini verdi.

Bağlar Mahallesinde ki mahalle buluşması Kemer Düğün salonunda gerçekleşti. Vatandaşlar mahallenin sorunlarını ve yapılması istenenleri Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’dan talep etti. Başkan Çağırıcı’da Bağlar Mahallesine yapılan ve yapılacak hizmetlerden bahsetti. Yüzme havuzu müjdesi verdi.

15 Temmuz Mahallesinde yapılan mahalle buluşması Kars Arpaçay Melih köyü Derneğinde yapıldı. Mahallenin sorunlarının dile getirildiği toplantıda Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı mahalleye yapılan hizmetleri sıraladı. Yeni yapılacak projelerden de bahsetti.
ETİKET :  

Tümü