Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliğinden önemli kararlar

Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneğinin olağan yönetim kurulu toplantısı THY Parkında gerçekleşti.

10:17:40 | 2019-07-05

2018-2019 sezonunun değerlendirildiği toplantı da Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği yönetimi ve kulüp başkanlarının katıldığı toplantı THY Parkında yapıldı.

 

2019-2020 sezonununda planlandığı toplantı da ödül ve disiplin yönetmeliğinin işletilmesi kararı alındı. Oy birliği ile alınan kararlar yeni sezonla birlikte uygulamaya konulacak. 

 

Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği Başkan Vekili Mehmet Sirkeci başkanlığında toplanan kulüpler Birliği Kefken'de 'de yapılması planlanan kamp ile ilgili değerlendirilmelere de bulunuldu. Amatör Spor kulüplerinin sorunlarının masaya yatıldığı toplantıda kulüplerin kiradan kurtulması ve kulüp yerlerinin temini için Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile görüşülmesi kararı ele alındı.  Aynı zamanda Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı da olan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı'nın bu konuda Kulüplerin isteklerini geri çevirmeyeceği düşünülüyor.

Sorunların masaya yatırıldığı ve geçmiş sezon ve gelecek sezonun değerlendirildiği toplantı alınan kararlarla son buldu.

 
ETİKET :  

Tümü