BAĞCILAR GÜNEŞLİ’DE MUTLU DÖNEMİ

Birinci Amatör Lig ekiplerinden Bağcılar Güneşlispor’da 2019-2020 sezonunda teknik kadro belli oldu.

08:55:06 | 2019-07-06

BAĞCILAR GÜNEŞLİ’DE MUTLU DÖNEMİ

 

Birinci Amatör Lig ekiplerinden Bağcılar Güneşlispor’da 2019-2020 sezonunda teknik kadro belli oldu.

Bağcılar Güneşli Spor Kulübü yeni sezonda A Takımın başına tecrübeli çalıştırıcı Şerafettin Mutlu’yu takımın başına getirdi.

Bağcılar Güneşli Spor Teknik Direktörü Şerafettin Mutlu “Bağcılar Güneşlispor’da temiz bir sayfa açmaya geldim. Başarılı bir sezon geçirmek için çalışacağız. Şahsıma güvenen başta kulüp başkanımız Mithat Sayar olmak üzere yönetim kuruluna teşekkür ederim. Yeni sezon da hedefi olan, savaşan bir kadro ile başarılı olmak için mücadele edeceğiz” dedi.

A Takım hocası belli olan Bağcılar Güneşli Spor’da altyapı sorumlusu Sefa İpek’in sözleşmesi uzatıldı. Yetkilerinin genişletildiği Bağcılar Güneşli Spor Kulübü Alt Yapı Sorumlu Teknik Direktörü Sefa İpek “Başarılı bir sezon geçirdik. Her kategori de lige katıldık. Bu bir başarıydı. Bu yeni sezonda ise planlı programlı çalışmalarımız sürecek ve bu yıl katıldığımız liglerde en azından 4-5 kategoride iddia sahibi olacağız. Bana gösterilen güvene layık olmaya çalışacağım. Başkanımız Mithat Sayar ve yönetim kuruluna gösterdikleri güvene layık olmaya çalışacağım” dedi.

 

Bağcılar Güneşli Spor Kulübü Başkanı Mithat Sayar’da yaptığı açıklama da “Yeni bir sezon yeni heyecanlar demektir. Öncelikle A Takımımızın başına tecrübesini ortaya koyacak, futbola bir sevdayla bağlı Şerafettin Mutlu Hocamızı getirdik. Karşılıklı olarak konuştuk, anlaştık. Camiamıza hayırlı olsun. Ve yine alt yapı hocamız Sefa İpek ile var olan sözleşmemizi uzatarak alt yapıda ki projelerimizi devam ettireceğiz. Her ikisine de güvenimiz tamdır” dedi.

Başkan Sayar “15 Temmuz’da oyuncu arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz. Hocamızla tanıştıracağız. Bu  yıl özverili olacak isimlerle yola devam edeceğiz. Takımda kalmak isteyen herkesle bir şekilde anlaşmaya çalışacağız. Tabi ki buna hocamız karar verecek. Ülkenin bulunduğu ekonomik koşullar da ortadadır. Bizim şartlarımıza uyacak arkadaşlarla yolumuza devam edeceğiz. Hocamızın oluşturacağı rapor doğrultusunda kadromuzu oluşturacağız. Bağcılar Güneşli Spor Kulübünün başarılı bir sezon geçirmesi adına yönetim kurulu olarak elimizden geleni yapacağız” dedi.
ETİKET :  

Tümü