İstanbul Bulancak’tan Transfer Harekatı

İstanbul Süper Amatör ekiplerinden İstanbul Bulancak Spor Kulübü 2019-2020 sezonu için transfer çalışmalarını sürdürüyor

17:11:34 | 2019-07-19

 

 

 

 

İstanbul Süper Amatör ekiplerinden İstanbul Bulancak Spor Kulübü 2019-2020 sezonu için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Güneşli Haber Gazetesine açıklamalarda bulunan kulüp yetkilileri iyi bir takım kurmak için çalıştıklarını ifade ettiler.

                                                                                                                                                                                       

 

İstanbul Bulancak Spor Kulübü adına açıklama yapan Eyüp Akyürek “A Takımımız 30 TEMMUZ da yenilenmiş güçlü kadrosu ile sahaya iniyor. Deneyimli oyunculardan oluşan dış transferler, geçtiğimiz sezondan elde tutulan kemik kadro niteliğinde olan anlaşma sağlanan iç transferler  var.” dedi.

Akyürek “Alt yapımızdan yetişmiş olan yetenekli genç futbolcularımızın da A Takım kadrosuna dahil olmasıyla ve önümüzde ki günlerde anlaşılması an meselesi olan 5 deneyimli futbolcu ile 2019/2020 futbol sezonu Kulübümüz adına hayırlı bir sezon olması dileklerimizi iletiyorum” dedi.

 

Eyüp Akyürek İstanbul Bulancak Spor Kulübünün transfer harekatının ayrıntılarını anlattı,

YASİN DEMİRCİ - CFS Bağcılar spor kulübünde futbola başlamış çeşitli süper amatör takımlarında forma şansı bulmuş son olarak BAĞCILAR EVREN SPOR kulübünden transfer edilen genç ve gelecek vadeden başarılı eldiven. .

HAMZA KOÇER - 1987 doğumlu tecrübeli stoper kariyerinde 3. Lig ve bal ligi bulunmakta, KUSTEPE spor kulübünden transfer edilmiştir ..

ÇAĞRI SANCAR - 1991 doğumlu orta saha mevkiinde görev almakta , BAL ligi ve bir çok süper amatör takımda görev almış , Kuştepe Spor Kulübünden transfer edilmiştir.

İHSAN CAN KUŞDOGAN - 1993 doğumlu orta saha mevkiinde görev alan 3. Lig ve bal ligi takımlarında forma giymiş dinamik bir futbolcu..

EMRAH TÜRKOĞLU - 1987 doğumlu her iki kanatta ve forvet hattın da görev almakta olan deneyimli futbolcu, kariyerinde bir çok BAL Ligi  ve Süper Amatör liginde çeşitli takımlar da görev almış ve son olarak Kulübümüze dahil olmuştur .

MÜMİN YILMAZ -1995 doğumlu uzun yıllar Mahmutbey Spor kulübünde süper amatör ligde top koşturan , her iki Kanat ve santrafor pozisyonlarında oynayabilmekte..

TANER MOL - 1990 doğumlu orta saha ve stoper mevkiinde görev alan İstanbul Bulancak Spor Kulübü alt yapısında yetişmiş olan deneyimli futbolcu yuvasına geri döndü. .

AŞKIN KAR – İstanbul Bulancak spor Kulübü alt yapısından yetişmiş olan ve akademik ligler de , çeşitli süper amatör ligler de forma giyen futbolcumuz yuvasına geri döndü. .

İç Transferde anlaşma sağladığımız futbolcularımız,

Kaptan Adem Nişancı, Hüseyin Tarık Yılmaz, Mehmet Emin Çetin, Ömer Şener.

 

Alt yapımızdan A takıma yükselme şansı bulan yetenekli gençlerimiz, Cihan pehlivan, Salih Sert, Enes Yıldız, Halil Yıldız.

Dış Transferde 5 deneyimli oyuncu ile anlaşma sağlanıp transfer dönemi kulübümüz adına bitecek.

 

 
ETİKET :  

Tümü