MHP, AK Parti'yi ziyaret etti

MHP Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil beraberindeki heyetle birlikte AK Parti Bağcılar İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

18:56:35 | 2019-02-02

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatları başta olmak üzere İstanbul genelinde AK Parti ilçe başkanlıklarını ziyaret ettiler. Bu ziyaretler kapsamında MHP Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil ve beraberinde ki heyet AK Parti Bağcılar İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Cumhur İttifakının tarafları birbirlerine nezaket ziyaretleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Daha önce AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk ve beraberinde ki heyet MHP Bağcılar İlçe Başkanlığını ziyaret etmişti. İadei ziyaret için MHP Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil ve beraberinde ki heyet AK Parti Bağcılar İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

MHP Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk'e Osmanlı Turası hediye etti. Fikir alış verişinde bulunan heyetler seçim çalışmalarını birlikte yürütecekler. 

MHP Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil "Ev sahipliğinden dolayı AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı Sayın İsmet Öztürk'e ve yönetim kuruluna teşekkür ederim" dedi.

AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk "MHP Bağcılar İlçe Başkanı Sayın Onur Yeşil ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi. 
ETİKET :  

Tümü