Şaban Hocaoğlu tekrar Balkanlara Vefa Derneğinin başkanı oldu

Balkanlara Vefa Derneğinin 2.Olağan Genel Kurulu yapıldı.

14:05:13 | 2019-02-03

Balkanlara Vefa Derneğinin 2.Olağan Genel Kurulu Dernek merkezinde yapıldı.  Tek adayla girilen seçimi mevcut başkan Şaban Hocaoğlu kazandı.

 

Balkanlara Vefa Derneğinin 2.Olağan Genel Kurulunun divan başkanlığını Güneşli Haber Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Sayar yaparken kâtip üyeliklerini Bağcılar Rumeli Balkan Trakya Platformu Genel Başkanı Kemal Cesur ve Bağcılar Rumeli Balkan Türkleri Derneği Başkan Vekili Mustafa Tekin yaptı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Akabinde İstiklal Marşı okundu. Balkanlara Vefa Derneği Başkanı Şaban Hocaoğlu açılış konuşması yaptı.

Faaliyet raporu, mali rapor, tahmini bütçe oy birliği ile kabul edildi. Seçime geçildi. Tek liste olarak seçime giren Balkanlara Vefa Derneği Başkanı Şaban Hocaoğlu oy birliği ile tekrar başkan seçildi. Dilek ve temenniler bölümünde birlik beraberlik mesajı verildi.

 

Genel Kurula Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Gültürk, Bağcılar Rumeli Balkan Trakya Platformu Genel Başkanı Kemal Cesur, Güneşli Haber Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Sayar, Hürriyet Mahallesi Muhtar Adayı Üzeyir Dalgıç, Yeşil Trakyalılar Dernek Başkanı Serkan Küçük ve çok sayı da dernek üyesi katıldı.
ETİKET :  

Tümü